دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان

Zanjan University of Medical Sciences

بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان از دانشکده بهداشت و پیراپزشکی

 | تاریخ ارسال: 1399/12/6 | 
بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان از دانشکده بهداشت و پیراپزشکی
 
دکتر پرویز قزلباش جهت بررسی مشکلات دانشکده‌های پیراپزشکی و بهداشت در محل سالن رازی این دانشکده حضور یافت.
 
پایگاه خبری وبدا – زنجان، عصر سه‌شنبه ۵ اسفندماه دکتر پرویز قزلباش در بازدید از دانشکده بهداشت و پیراپزشکی، که باحضور معاونین آموزشی و تحقیقات و فناوری دانشگاه همراه بود، ضمن تشریح مشکلات و مسائل دانشگاه در طول یک سال گذشته که کشور درگیر ویروس کرونا بوده، و همچنین نقش حوزه آموزش در این زمینه ابراز امیدواری نمود: با برگزاری جلسات دیگری به صورت تخصصی‌تر به اینگونه مسائل رسیدگی شود.
 
 روسای دانشکده‌های بهداشت و پیراپزشکی نیز در این جلسه درخصوص برخی مشکلات دانشکده‌ها سخنانی را ایراد نمودند.
 
سپس تعدادی از اعضای هیات علمی دانشکده‌های بهداشت و پیراپزشکی با بیان سابقه و تشریح رشته‌های دو دانشکده، و لزوم جدا بودن آنها، به بیان نقاط قوت و ضعف دانشکده‌ها پرداختند.
 
در ادامه دکتر مهدی قائمی معاون آموزشی و دکتر علیرضا شغلی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه با بیان برخی موارد، نقطه نظرات خود را مطرح نمودند .
 
 در پایان از دکتر مجید امین‌زارع به عنوان یکی از پژوهشگران برتر دانشکده با اهداء لوح تقدیر، تجلیل به عمل آمد .

دفعات مشاهده: 148 بار   |   دفعات چاپ: 4 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

جهت بررسی آخرین وضعیت شهرستان؛ ‍جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی زنجان درشبکه بهداشت و درمان خدابنده برگزار شد

 | تاریخ ارسال: 1399/12/6 | 


جهت بررسی آخرین وضعیت شهرستان؛
 جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی زنجان درشبکه بهداشت و درمان خدابنده برگزار شد
 جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی زنجان به ریاست، رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با حضور معاونین، رئیس شبکه  و بیمارستان، کارشناسان ستادی و مرکزبهداشت در شبکه بهداشت و درمان خدابنده صبح روز چهارشنبه ششم اسفند ماه برگزار شد.

 به گزارش وب دا- زنجان؛  ‍ جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی زنجان جهت بررسی آخرین وضعیت شهرستان از نظر بیماری کرونا ویروس، اقدامات صورت گرفته، رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی و استفاده از ماسک، عملکرد سال ۹۹  واحدهای تابعه، برنامه های عملیاتی سال ۱۴۰۰، مشکلات حوزه سلامت شهرستان خدابنده و ارائه دستورات و رهنمودهای لازم برگزار شد.
 

دفعات مشاهده: 137 بار   |   دفعات چاپ: 4 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

تجلیل از مدافعان سلامت استان زنجان در مراسم گرامی‌داشت روز مهندس

 | تاریخ ارسال: 1399/12/5 | 
تجلیل از مدافعان سلامت استان زنجان در مراسم گرامی‌داشت روز مهندس

در مراسم گرامی‌داشت روز مهندس، ۳ دستگاه الکتروکاردیوگراف ۱۲ کاناله و ۲ دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی از سوی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان زنجان به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان، اهدا شد .

پایگاه خبری وبدا – زنجان، صبح سه‌شنبه ۵ اسفندماه، در ویژه مراسمی که به جهت بزرگداشت روز مهندس باحضور مهندس احمد خرم رییس سازمان نظام پزشکی ساختمان کشور، مسئولین استانی و اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان زنجان برگزار شد، به پاس جان‌فشانی‌های مدافعان حوزه سلامت استان، از دکتر پرویز قزلباش رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان با اهدا لوح تقدیر، تجلیل به عمل آمد .

در این مراسم، ۳ دستگاه الکتروکاردیوگراف ۱۲ کاناله و ۲ دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی از سوی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان زنجان به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان، به ارزش ۱۵۰ میلیون تومان اهدا شد .

این مراسم در سالن اجتماعات این سازمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد .

دفعات مشاهده: 205 بار   |   دفعات چاپ: 3 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان؛ استفاده از ظرفیت های فضای مجازی در برگزاری مجامع سلامت

 | تاریخ ارسال: 1399/12/5 | 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان؛
استفاده از ظرفیت های فضای مجازی در برگزاری مجامع سلامت
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان در دوازدهمین جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده استان با تاکید برگزاری هرچه بهتر سومین مجمع سلامت استان پیشنهاد استفاده از ظرفیت های مجازی موجود در استان در زمان برگزاری مجمع سلامت استان را ارائه نمود.

به گزارش وب دا - زنجان؛  دوازدهمین جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده روز یکشنبه مورخ سوم اسفند به ریاست استاندار و  با حضور فرمانداران شهرستان ها و مدیران دستگاه اجرایی استان در سالن پیامبر اعظم استانداری به صورت ویدیو کنفرانس برگزار گردید.

دکترپرویز قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان استفاده از ظرفیت های مجازی موجود در استان برای  برگزاری مجامع سلامت تاکید نمود و افزود:  مجامع سلامت استان  در قالب کارگروه سلامت در اولین فرصت ممکن و در نظر گرفتن شرایط بحرانی استان برگزار شود و  سازمان ها و  نهاد های مرتبط با انجام پویش یا به روزرسانی اطلاعات و آمار موجود نسبت به استخراج میزان مشکل اقدام نمایند.

وی با تاکید بر اینکه سازمان‌ها و نهادهای مرتبط جهت رفع مشکل نسبت به اجرای برنامه عملیاتی تدوین و ارسال شده مکلف باشند گفت:  با توجه به رسالت و وظایف دستگاه های اجرایی و سازمان، مسئولیت هر دستگاه جهت جلوگیری از موازی کاری معین گردد. 

دکترحقیقی استاندار مزنجان و رئیس جلسه ضمن تقدیر و تشکر از فرمانداران، مدیران دستگاه‌های اجرایی و حاضرین در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت و خانواده را یکی از مهمترین کارگروه های استان بیان نمود.

وی با انتقاد از اینکه پروتکل های بهداشتی به صورت کامل در استان رعایت نمی شود ضمن اشاره به اذعان وزیر بهداشت و درمان در صدا و سیمای سراسری مبنی بر عملکرد و اقدام خوب استانداری، دانشگاه علوم پزشکی و سایر دستگاه‌های اجرایی استان زنجان، و تقدیر از آنها، که در  حال حاضر دراستان آثار مثبت آن را ملاحظه می کنیم؛ از دانشگاه علوم پزشکی استان به خاطر اقدامات خوب آنها در راستای پیشگیری و کنترل کووید ۱۹ و همچنین از همکاری سپاه و بسیج بخاطر اجرای طرح شهید سلیمانی تشکر کرده و آن را یکی از طرح‌های موفق استان بیان نمود که در حال حاضر در سایر نقاط کشور نیز الگو شده و اجرا می گردد.

لازم به ذکر است در این جلسه از فعالان کارگروه اجتماعی ، فرهنگی، سلامت زنان و خانواده تقدیر شد که از دکتر علیرضا شغلی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اهدا لوح قدردانی شد.

دفعات مشاهده: 115 بار   |   دفعات چاپ: 2 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

بازدید دکتر پرویز قزلباش از مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان

 | تاریخ ارسال: 1399/12/4 | 
بازدید دکتر پرویز قزلباش از مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان
رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان از واحدهای ارتباطات و فرماندهی عملیات، واحد مدیریت بحران، واحد پایش مراقبت‌های درمانی و همچنین طبقه دوم ساختمان درحال تکمیل این مرکز بازدید نمود .

پایگاه خبری وبدا_ زنجان، دکتر پرویز قزلباش رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان ظهر دوشنبه ۴ اسفندماه، با همراهی دکتر سعید سرداری معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه‌ریزی دانشگاه و دکتر اصغر جعفری رییس اورژانس پیش بیمارستانی استان از واحدهای ارتباطات و فرماندهی عملیات، واحد مدیریت بحران، واحد پایش مراقبت‌های درمانی و همچنین طبقه دوم ساختمان درحال تکمیل این مرکز، بازدید نمود.

دفعات مشاهده: 238 بار   |   دفعات چاپ: 2 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر